Kwiaty rabatowe

Kwiaty rabatowe

W naszym wymagającym klimacie nie każde rośliny sprawdzą się jako rośliny balkonowe lub nadające się do sadzenia w ozdobnych częściach ogrodu, czyli na rabatach. Niestety nie rzadko nawet w maju na Podhale może zawitać śnieg, warto więc przy wyborze roślin ozdobnych kierować się doświadczeniem i wybierać odpowiednie gatunki.

W naszym centrum wiemy dokładnie, którzy dostawcy oferują wytrzymałe rośliny dobrej jakości i mżemy je z całą odpowiedzialnością polecić.

Obecnie w naszym centrum zawitała nowa dostawa przepięknych kwiatów balkonowych i rabatowych. Ich drobne kwiatostany i gęste ulistnienie pięknie ozdobią każdą roślinną kompozycję, oraz pięknie się będą prezentować np. w wiszących koszach. Jesteście ciekawi co dla Was mamy? Są oczywiście stali bywalcy, ale też gatunki, których już dawno u nas nie było. Czekają na Was:

🌱goździki,
🌱begonia dragon,
🌱surfinie,
🌱bakopa,
🌱lobelia,
🌱begonia solenia.

Warto też dodatkowo zadbać o nawożenie roślin balkonowych i rabatowych – zapytaj naszą obsługę o specjalistyczne prearaty!

, o drobnych, delikatnych kwiatach i gęstym ulistnieniu. Doskonała do tworzenia kompozycji z innymi roślinami, a także do sadzenia pojedynczo w wiszących koszach. Rośliny z serii SuteraNova cechują się jędrnymi, mocnymi łodygami, bardzo obfitym kwitnieniem od wiosny do jesieni, znacznie większymi kwiatami w porównaniu z tradycyjnymi odmianami i ciekawą kolorystyką.

Zapraszamy na Chyców Potok 14 📍💚 Jesteśmy od 9:00 😃.