Dekoracje okolicznościowe

Dekoracje okolicznościowe

Zadbamy o wyjątkowy wygląd Twojej imprezy

Wiele wydarzeń, festiwali i imprez ma miejsce w Zakopanem. Jeśli jesteś wśród osób, które organizują wydarzenia takie jak śluby, koncerty, czy konferencje – skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby twój event miał wyjątkową oprawę z zieleni. Zajmiemy się wszystkim od projektu, przez planowanie i transport do wykonania. Jedno jest pewne nasze dekoracje okolicznościowe na pewno zachwycą Twoich gości!

Wypożyczanie i scenografia z roślin zielonych i ozdobnych

Rośliny nie muszą być towarem jednorazowym. Kwiaty cięte tradycyjnie używane są do dekoracji, jednak jest to rozwiązanie drogie i niepraktyczne. Zdajemy sobie z tego świetnie sprawę i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozwijamy naszą ofertę o wypożyczanie roślin do celów takich jak oprawa wydarzeń teatralnych, wesel oraz imprez. Kwiaty i zieleń doniczkowa nadadzą szczególnego charakteru każdej sali hotelowej, przeistoczą dom weselny w scenerię najpiękniejszego ślubu w stylu boho, a do tego stanowią ekologiczną i zrównoważoną alternatywę dla klasycznego dekorowania.

Twoja sala może się nawet zamienić w zimowy las

Mamy doświadczenie w różnych rodzajach przedsięwzięć, gdzie nasza zieleń odgrywała główną rolę. Jedną z najciekawszych realizacji jakie stworzyliśmy była dekoracja sylwestrowa, polegająca na przeistoczeniu sali restauracji w Nosalowym Dworze w scenerię zimowego lasu. Zajęliśmy się wszystkim: od transportu, wniesienia i aranżacji, kończąc na spakowaniu i inwentaryzacji roślin.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu!